Slide 1
Otelimiz...

ALADAĞ OTEL, Sarıkamış Kayak Otelidir. Türkiye’nin ve Dünyanın en özel kayak merkezlerinden birine sahip olan Sarıkamışın, en eşsiz doğa manzarası ile Sarıkamış Kayak Merkezine en yakın noktalarından birine yer almaktadır. 2021 yılı kayak sezonun da faaliyete geçen otelimiz, müşteri memnuniyeti için gerekli olan en ince ayrıntıya kadar dikkat edilerek inşa edilmiştir. Otelimiz 24 oda ve 42 yatak kapasitesine sahiptir.

Ayrıca otelimizin konumu itibariyle Sarıkamışın Tarihi yerlerine yakın olup, Tüm tarihi yerler her 15 günde bir ücretsiz olarak teknik ve donanımlı servislerimiz ile bölgemizde ki tarihi eserleri (Sarıkamış Şehitlikleri, Katarine Köşkü, Anı Harabeleri, Kars Kalesi, Ebu Hasanül-Harakani Hz.türbesi, İsak Paşa Saray vb.) gezdirerek inanç turizmi ile bölgemizin tanıtılması ve bölge esnafımızın da turizmden nemalanmasına vesile olunacaktır.

Farklıyız...
Sarıkamış Kayak Oteli Aladağ Apart Otel
ÇOCUKLU AİLELER İÇİN
Siz Kayak Yaparken,
Çocuklarınız bize emanet...
Otelimizde çocuklarınızın vakit geçirebileceği alanlar mevcut. Ayrıca çocuklarınızla ilgilenecek
ve onlarla aktiviteler yapacak bir birimimiz mevcuttur.
Sarıkamış Kayak Merkezi Otelleri
PİSTLERE ULAŞIM
Tüm Pistlere, istediğiniz zaman götürüp, istediğinizde
Otele getiriyoruz.
Pistlere Ulaşım ve zaman sorunu yok. Kayak Merkezinin çalıştığı saatlerde Otelimize ait Özel Servisimiz daima hizmetinizde. İstediğinizde gidip istediğinizde dönebilirsiniz.
Sarıkamış Kayak Oteli
OTELE ULAŞIM
Sizi geldiğinizde istediğiniz
yerden ve Hava alanından
alıyor, Otele getiriyoruz.
Otele Ulaşımı da sizin için düşündük. Değerli misafirlerimizi geldiklerinde bulundukları yerden alıyor, Otelimize getiriyoruz. Tatil bitimi aynı şekilde tekrar uğurluyoruz.

Misyonumuz

Turizm Kenti, Şehitler diyarı İlçemiz Sarıkamış’ı turizmde hak ettiği koltuğa oturtturmak için; Kayak turistini İlçemiz esnafıyla tanıştırarak halkın turizmden nemalanmasını sağlamak. Otelimizin hem Bayrak Tepe kayak Merkezine servis ile sadece üç dakika mesafede oluşu, hem de İlçe Merkezinin göz bebeği Millet Bahçesi bitişiğinde olması münasebetiyle kayak sever turisti havaalanından alıp, her türlü ihtiyacını otelimizde karşılayıp şehri görmeden şehir esnafına dokunmadan tekrar havaalanına bırakmak yerine; kayak sever misafirlerimizi otelimizde en iyi bir şekilde ağırlamanın yanı sıra uzman ve güler yüzlü personellerimizin eşliğinde esnaf ile tanıştırmak, yöresel yemeklerimizi tattırmak, alışveriş yapmalarını sağlayarak ilçe esnafımıza artı bir ekonomi gelir elde etmelerine katkıda bulunulacaktır.

Halkımızın turizmden nemalanması için 18 yaş üstü gençlerimizi teknik personellerimizin gözetiminde eğiterek onları turizm sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağı yetiştirmek ve aynı zamanda işbu gençlerimize aş iş kapıları açmak.

 

Vizyonumuz

Otelimiz kış ve yaz turizmine hizmet verirken yasal olmayan hiçbir gayri ve ahlaki olmayan iş ve istekler kabul edilmeyecektir. Misafirlerimizin kendilerini evlerindeki gibi hissederek nezih bir ortamda tatil yapmaları sağlanacaktır.